Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın Ana Sayfa • TL

  yerine sadece

  .00 TL


  Bu ürünü bugüne kadar toplam
  0 kişi satın aldı
  6 kişi bu ürünü inceledi.

  Kargo & Teslimat

  www.firsatsaati.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

  Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


  Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister,ancak hassas olan bir konu vardır.

  Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır.

  Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.firsatsaati.com sorumlu değildir.

  Teslim edilen pakette deformasyon varmı?


  Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. www.firsatsaati.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.

  Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

  Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat. Kargo firmasının görevi firsatsaati.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  EN ÇOK SATANLAR
  SEPETE EKLE
  BİZE ULAŞIN   0(212) 438 74 65
  ÜYELİK KAYDI
  ÜYE GİRİŞİ